Alpu Dişçi

Alpu Dişçi, ağız ve diş sağlığınız için uzman diş hekimleriyle gülüşünüzü tasarlar, ağrılı ve sancılı durumlara karşı dişlerinizin sağlıklı bir şekilde tedavi olmasına öncelik verir.

featured image

Alpu Dişçi, ağız ve diş sağlığınız için uzman diş hekimleriyle gülüşünüzü tasarlar, ağrılı ve sancılı durumlara karşı dişlerinizin sağlıklı bir şekilde tedavi olmasına öncelik verir. Diş çürüklerinde oluşan gece ağrılarını ve diş eti problemlerinin önüne geçmek için arama motorlarından geçici tedavi yöntemlerini uygulamak yerine artık polikliniğimize gelerek hekimlerimizin yardımını almalısınız. Diş hassasiyeti ve ağrısı hafife alınmayacak kadar önemli bir durum olduğu gibi ilerlemesi de daha uzun bir diş tedavisi sürecine neden olabilmektedir.

Çürük Diş Tedavisi

Şeker, kahve ve çay kullanımının yanı sıra genetik sebeplerden de kaynaklı olan diş çürümeleri diş minesinin aşınmasına neden olarak, sinirlerin uyarılmasını sağlar. Bu da yoğun ve sancılı bir diş ağrısına neden olacak ilerleme gösterdiği takdirde apse yaparak diş eti hastalığının kronikleşmesini sağlayabilecektir. Dişlerinizi fırçalamanız, karanfil yağları ve karbonatlarla tedavi etmenizin maalesef ki bir çözümü olamamaktadır. Alpu Dişçi, diş çürüklerinizin neden kaynaklandığını ve hangi sinirlerle temas ettiğini ultrasonlarla ölçerek, dolgu ve kanal tedavisi ile ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Ağrısız bir gece ve sağlıklı dişler için artık bir diş hekimine görünmenin zamanı gelmiş ve geçiyor olabilir. Klinik diş tedavisi için arkadaşlarınızın tavsiyelerine değil, bizim tedavilerimize ihtiyacınız olabilir.

Telsiz Ortodonti Diş Tedavisi

Çocukların ve yetişkinlerin dişlerinde oluşan dizilim bozuklukları zamanla çiğneme gibi işlemleri zorlaştırabilmektedir. Dişlerin eğrilmesi konuşma bozukluklarından, çene ve diş sağlığına kadar önemli bir rahatsızlıktır. Ancak gelişen tıp teknolojisiyle telsiz ortodonti tedavisi mümkün olduğu gibi tedavi süreci de çok can acıtıcı olmamaktadır. Dişinize özel yapılacak olan şeffaf plaklarla, dişleriniz sağlıklı ve gülüşünüz estetik olacaktır.

Estetik bir gülüş için profilinizi değiştirmek yerine polikliniğimize başvurarak, ortodonti tedavisiyle sağlıklı bir gülüşe kavuşabilir, fotoğraflar da samimi bir gülüşle iz bırakabilirsiniz.

Gülüşünüzü Tasarlayan Diş Polikliniği

Güzel bir gülüşe kim sahip olmak istemez ki? Bunun için uzman hekimlerle çalışmakta olan polikliniğimiz, dişlerinize ve ağız yapınıza göre gülüşünüzü tasarlıyor. Yıllardır duyduğunuz Hollywood gülüşünü ayna da kendi gülüşünüzde görmek istediğiniz zaman Alpu dişçi polikliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dişlerinizin ve gülüşünüzün estetik olmasını sağlarken, tabi ki aynı zamanda sağlıklı olmalarını da sağlıyoruz. Bunun için kullandığımız mock-up ile öncelikle dişlerinizin dizayn edilmesine ve tasarlanmasına imkan veriyoruz. Daha sonra diş etleriniz, diş dizilimizin ve çene yapınızla birlikte gülüşünüzün estetik olmasını ve sağlıklı bir gülüşe kavuşmanızı sağlıyoruz.

İlk Muayene Ve Ön Görüşme İçin Bizi Arayın

Diş Hekimi polikliniğimize randevu alarak başvurabileceğiniz gibi iletişim numaramızdan aklınıza takılan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzman doktorlarımız size diş ve çene rahatsızlığınızla ilgili tedavi sürecinin nasıl işlediği, dişinize hangi tedavi yöntemlerinin uygulanacağını ön görüşme ya da ilk muayene sırasında bildirecektir. Alpu dişçi kliniğimizle sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.