Eskişehir Acil Dişçi

Eskişehir acil dişçi arıyorsanız haftanın 6 günü hizmet veren DT.

featured image

Eskişehir acil dişçi arıyorsanız haftanın 6 günü hizmet veren DT. Şükrü Sünger’e başvuru yapabilirsiniz. Kliniğimizin çalışma saatleri Pazartesi’den Cuma’ya kadar olan süreç içinde sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri olarak belirlenmiştir. Pazar günü tatil olan kliniğimiz Cumartesi günleri ise yarım gün olacak biçimde 09:00 ile 15:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil dişçi aradığınız durumlarda kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile memnun kalacağınız DT. Şükrü Sünger’i tercih edebilirsiniz.

Kliniğimizde yer alan hizmetler nelerdir?

Geç saatlere kadar hizmet veren özel diş hekimlerinden birisi olan DT.Şükrü Sünger’e seçerek en sağlıklı gülüşlerin sahibi olabileceksiniz. Kliniğimizde hizmet alabileceğiniz departmanlar arasında şunlar yer almaktadır:

-    Kliniğimizde yapılan kanal tedavi işlemleri hiçbir acı duymadan yaptırabileceğiniz bir işlem olarak farklılık yaratmaktadır.

-    Çoğu kişinin çok korktuğu bir yöntem olan implant tedavisinde kliniğimiz tarafından uygulanan lokal anestezi yöntemi ile hiçbir acı duymadan işlemlerinizi kısa sürede yaptırabileceksiniz.

-    Diş teli tedavilerimiz ile doğuştan dişlerinde bozukluk olan kişilerin de sorunları kısa süre içinde giderilmektedir.

-    Diş dolgusu tedavisi ile ise dişlerinizi kaybetmeden çürükler ve oyukluklar kolayca kapatılabilmektedir.

-    Kliniğimiz hijyen kurallarına tamamen uygun bir biçimde hizmet vermektedir.

-    Tıptaki tüm gelişmeler takip edilmekte ve en son teknolojiye uygun araç-gereç kullanımı ile diş tedavi yöntemleri yapılabilmektedir.

-    Kayıp dişleriniz için uygulanan diş protezi ile çiğneme ve konuşmada zorluk çekmeden hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En kaliteli protezler ile tamamen ağız ve çene yapınıza uygun protezler hazırlanmakta, işlem yapılmaktadır.

-    0 ile 13 yaş arası dönem dişlerde en çok sorunun yaşandığı dönemdir. Kliniğimizde bu yaş grubu arasında yer alan çocuklara da hizmet verilmektedir.

Hizmetiyle dikkat çeken kliniğimiz sayesinde Eskişehir acil dişçi arayışınız artık son bulacak.

Nasıl randevu alınır?

Eskişehir acil dişçi arayışında iseniz hemen şimdi telefon numarası üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevu işlemleri için online siteyi de kullanabilirsiniz. Uygun olan zaman için alacağınız randevular için ad, soyad, mail adres, telefon gibi işletim bilgilerinizi vererek randevu işleminizi tamamlayabilirsiniz.