Eskişehir Diş Kaplama Fiyatları

Eskişehir diş kaplama fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uzman diş hekiminiz ile iletişime geçerek konu hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz.

featured image

Eskişehir diş kaplama fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uzman diş hekiminiz ile iletişime geçerek konu hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz. Diş kaplama son zamanlarda yalnızca sağlıklı dişler için değil estetik açıdan da oldukça tercih edilmektedir. Hastanın diş yapısı, sağlık durumu vs. Dikkate alınarak diş hekimleri tarafından belirlenecek olan yöntemler doğrultusunda çok daha sağlıklı dişler, güzel gülüşler için çeşitli kapama yöntelerinden en uygun olan sizler için bellirlenir ve rahat bir şekilde gerçekleştirilir. Diş kaplama tekniklerinin bazıları ön dişler bazıları arka dişler içn daha uygun olup, diş hekiminiz en doğrusunu sizlere tavsiye edecektir.

Diş kaplama çeşitleri nelerdir?

Eskişehir diş kaplama fiyatları yapılacak işlem doğrultusunda değişkenlik gösterecek olup 4 farklı kaplama çeşidi bulunmaktadır. Porselen laminate veneer, zirkonyum kaplama, metal destekli kaplama ve empress kaplama olmak üzere sizler için en uygun olanı doktorunuz tarafından tavsiye edilecektir. Estetik ve sağlık açısından en iyi olan hiç şüphesiz  ki zirkonyum kaplama olup, dilediğiniz kısımda zirkonyum kaplama kullanabilirsiniz. Ağız  ve diş yapınız buna uygunsa doktorunuz tarafından şüphesiz ki ilk önce bu teknik önerilecektir.  Metal destekli kaplamalar yarattıkları mat görüntüden dolayı estetik açıdan hoş görünmediği için ön dişlerde kullanılması pek tercih edilmez. Bu yöntem genelde arka dişlerde kullanılmaktadır.

Diş kaplama fiyatları nasıldır?

Esişehir diş kaplama fiyatları yapılacak işleme ve kullanılacak yöntemlere göre değişkenlik göstermektedir. Öyle ki 4 farklı çeşit kaplama yöntemi bulunmakla birlikte her biri için farklı bir maaliyet çıkmaktadır. Hastanın durumuna, sağlık boyutuna, ağız yapısına göre kullanılacak yöntem belirlendikten sonra ölçüler ve modeller doğrultusunda bir maaliyet hesaplaması yapılır ve bu doğrultuda da kişiye özel bir fiyat çıkartılır. Bu tarz işlemler için sabit bir fiyat çizelgesi olmamakla birlikte kişiden kişiye değişecek olan farklı fiyatlar olacaktır. Uzman diş hekiminiz ile görüştükten ve yöntem belirledikten sonra güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgilere de kendilerinden erişebilirsiniz.